Webáruház értékelése
4,9
Az áruház átlagos értékelése 5-ből 4,9 csillag.
181 értékelés
5
178x
4
0x
3
0x
2
0x
1
3x
Hagyjon értékelést
Vélemények listája
JJ
Jónásné Kovács Judit
Az áruház értékelése 5-ből 5 csillag.
|
2024.2.8
Az áruháztól megszokott, kiváló minőségű termék
GK
Gabriella Komondi
Az áruház értékelése 5-ből 5 csillag.
|
2024.2.3
Nagyon szép ruhak. Csomagolás.
OI
Orbán Istvánné
Az áruház értékelése 5-ből 5 csillag.
|
2024.1.28
Gyors kiszállítás, jó minőségű ruházat.
JJ
Jónásné Kovács Judit
Az áruház értékelése 5-ből 5 csillag.
|
2024.1.28
Jó minőségű áruk, jó árakon. Mindenkinek csak ajánlani tudom.
J
Judit
Az áruház értékelése 5-ből 5 csillag.
|
2024.1.22
A terepmintás babaruhát nagyon gyorsan megkaptam, jó minőségű, elégedett vagyok a vásárolt termékkel.
VI
Varga István
Az áruház értékelése 5-ből 5 csillag.
|
2024.1.18
A ruhákat a rendelést követő második napon meg is kaptuk.
Szépek, jó minőségű ruhák és az ára nagyon kedvező.
Köszönjük szépen.
LH
Ladányi-Dalmi Hajnalka
Az áruház értékelése 5-ből 1 csillag.
|
2024.1.17
Anyukám a kisfiamnak rendelt innen több ruhát is és ugyan mindegyiknél ugyanazt a méretet választotta ki, hatalmas nagy eltérések voltak a ruhák közt. Ráadásul az egyik szett (őzikés szett) aránytalanul rövid volt, a felső részéből konkrétan kilógott az egész hasa a fiamnak. Hozzátenném hogy teljesen arányos méretekkel rendelkezik a fiam.
Nagy nehezen anyukám leemailezte velük, hogy küldjenek futárt a ruháért és visszautalják az árát.
Majd amikor megkapták a ruhák, küldtek egy emailt hogy nem szólt anyukám nekik, hogy a címke le lett szedve és ki lett mosva a ruha. Az a kérdésem, hogy létezik-e olyan anya, aki a 3 hónapos gyerekére címkés és mosatlan ruhát ad rá ????
A
Adminisztrátor
(Adminisztrátor)
2024.1.17
Tisztelt Vásárló,
A levelezést Nagykarácsony napján tetszett elindítani. Egy kis családi cég vagyunk, már tíz éve működünk és ez idő alatt még nem fordult elő, hogy valaki panaszt tett volna arra, hogy Karácsonykor nem jeleztünk vissza azonnal. Valamint ünnepek között szintén nem dolgoztunk, ennek ellenére 1-2 napon belül mindig válaszoltam Önnek.
Mivel több márka ruháját forgalmazzuk, természetesen, ahogy a felnőtt ruháknál is a méret minden márkánál különbözik.
És igen, nem várjuk el senkitől, ahogyan én sem adtam és próbáltam a lányomon mosatlan ruhát. Ha annyira kicsi volt a szett, hogy az unokája/ gyermeke hasacskájának csak a feléig ért, akkor ezt szabad szemmel nem látta? Ha adhatok egy tippet, tessék a legközelebbi ruha vásárlásnál az új darabokat hozzámérni a kicsihez vagy az aktuálisan hordott ruháihoz :) Én mindig így teszek és nem mosom ki és tépem le a címkét azelőtt, hogy meggyőződtem volna róla jó-e el lesz a kislányomnak az új ruha.
Tisztelettel,
Milinko Babaruha Webáruház
KB
Kocsis Beáta
Az áruház értékelése 5-ből 5 csillag.
|
2024.1.14
Nagyon szép ruhákat kaptam és nagyon hamar ! A következő szetteket is innen fogom a kicsire rendelni.
FN
Fazekas Nikoletta
Az áruház értékelése 5-ből 5 csillag.
|
2024.1.6
Teljes mèrtèkben elègedett vagyok! A rendelt ruhák ár-èrtèk arányban ès minősègben is nagyon jók! Fogok mèg innen rendelni az tuti!
SJ
Szecsei Józsefné
Az áruház értékelése 5-ből 5 csillag.
|
2023.12.17
Jó minőségű és rendkívül mutatós termékeik vannak! Gyors, megbízható szállítás!
BÉ
Braun Éva
Az áruház értékelése 5-ből 5 csillag.
|
2023.12.15
Elégedett vagyok! Szépek a kis ruhák és jó anyagból vannak! Köszönöm!
TT
Tóth Tiborné
Az áruház értékelése 5-ből 5 csillag.
|
2023.12.14
Nagyon meg vagyok elégedve. nagyon szépek!
IJ
Iski Jánosné
Az áruház értékelése 5-ből 5 csillag.
|
2023.12.14
Nagyon elégedett vagyok
MG
Magyar Gáborné
Az áruház értékelése 5-ből 5 csillag.
|
2023.12.13
Gyönyörű ez a kis ruha, nagyon jó anyaga van, csak ezen az oldalon találtam csipkegalléros ruhát, máskor is fogok vásárolni.
BP
Bakos Pálné
Az áruház értékelése 5-ből 5 csillag.
|
2023.12.12
Minden termék elnyerte tetszésemet.
SI
Szentelekiné Páles Ilona
Az áruház értékelése 5-ből 5 csillag.
|
2023.12.9
Gyönyörű termékeket kaptam! Köszönöm szépen.
SL
Szűcs Lászlóné
Az áruház értékelése 5-ből 5 csillag.
|
2023.12.7
Nagyon meg vagyok elégedve.
KM
Kapa Mária
Az áruház értékelése 5-ből 5 csillag.
|
2023.12.2
Nagyon szép és minőséges babaruhákat kaptam! Ajánlom másnak is! 🙂
P
padarsledermonika@gmail.com
Az áruház értékelése 5-ből 5 csillag.
|
2023.11.30
Gyönyörű minőségű ruhákat kaptam! Nagyon elégedett vagyok! Ajánlom !
PK
Péterné Kozma
Az áruház értékelése 5-ből 5 csillag.
|
2023.11.30
Minden rendben volt megvagyok elégedve
