Webáruház értékelése
4,9
Az áruház átlagos értékelése 5-ből 4,9 csillag.
181 értékelés
5
178x
4
0x
3
0x
2
0x
1
3x
Hagyjon értékelést
Vélemények listája
VG
Vargáné Kadlecsik Georgina
Az áruház értékelése 5-ből 5 csillag.
|
2024.7.4
Nagyon jó minőségű a termék és gyönyörű. és megfizethető. Gyors kedves kiszolgálás. Az unokáimnak továbbra is itt vásárolok. Köszönöm szépen
JS
Jánosné Szabó
Az áruház értékelése 5-ből 5 csillag.
|
2024.6.25
Teljes mértékben elégedett vagyok gyönyörű minőségü ruhát kaptam
BJ
Berta Jánosné
Az áruház értékelése 5-ből 5 csillag.
|
2024.6.23
Nagyon gyors és megbízható Bolt!
CR
Csalló-Szakonyi Ramóna
Az áruház értékelése 5-ből 5 csillag.
|
2024.6.13
Nagyon elégedett vagyok.Vásárolt ruhák minősége szuper!
ER
Erika Román
Az áruház értékelése 5-ből 5 csillag.
|
2024.6.8
Elégedett vagyok, de majd akkor derül ki hogy milyen a ruha minősége ha kimossuk. A két napos szállítás pedig kiváló.
KG
Komondi Gabriella
Az áruház értékelése 5-ből 5 csillag.
|
2024.5.27
Maximálisan. Gyors pontos és szép!
JL
Juhász Lászlóné
Az áruház értékelése 5-ből 5 csillag.
|
2024.5.17
Elégedett vagyok! Figyelembe veszik a megjegyzésben írtakat, felhívnak, pontosan szállítanak. A kis ruhácskák aranyosak,szépek!
SI
Szűcs Istvánné
Az áruház értékelése 5-ből 5 csillag.
|
2024.5.9
Kedvesek keszsegesek és gyorsak precizek. Ajánlom mindenkinek 👌
SV
Seregné Solt Valéria
Az áruház értékelése 5-ből 5 csillag.
|
2024.4.18
Szuper jó nagyon meg vagyok vele elégedve
K
Klaudia
Az áruház értékelése 5-ből 5 csillag.
|
2024.4.8
Nagyon meg vagyok elégedve.😊😊
BN
Brigitta Novákné
Az áruház értékelése 5-ből 5 csillag.
|
2024.3.23
maximálisan meg vagyok elégedve nagyon jó minőségű ruhák 🤗
IA
Izsó-Szabó Atala
Az áruház értékelése 5-ből 5 csillag.
|
2024.3.21
Minőségi ruhák, kedvező áron.Ajánlom!
BG
Bognár Gáborné
Az áruház értékelése 5-ből 5 csillag.
|
2024.3.16
Nagyon aranyos
SE
Schild Evelin
Az áruház értékelése 5-ből 5 csillag.
|
2024.3.9
Nagyon szép, minőségi babaruhák, jó akciók. Javasolnám a pontos méret feltüntetését centire lemérve. A csomagot Gls csomag automatába kértem, de 3 nap múlva végül futár hozta ki.
PÁ
Pongrácz-Danielisz Ágnes
Az áruház értékelése 5-ből 5 csillag.
|
2024.2.29
Nagyon elégedettek vagyunk.
SB
Sándor Bianka
Az áruház értékelése 5-ből 5 csillag.
|
2024.2.29
Szuper minőség,puha ruhacskák.
BJ
Barta Józsefné
Az áruház értékelése 5-ből 5 csillag.
|
2024.2.29
Nagyon szép.Puha,gyönyörű szín-összhang
VI
Véber Ildikó
Az áruház értékelése 5-ből 5 csillag.
|
2024.2.18
Szuper ruhácskák
PL
Patyi Leonóra
Az áruház értékelése 5-ből 5 csillag.
|
2024.2.15
Nagyon elégedett vagyok,a méretezés tökéletes a ruha anyaga jól moshato,szintartó,és az ár is korrekt.
SI
Sviridko Irina
Az áruház értékelése 5-ből 5 csillag.
|
2024.2.10
Szuper!Nagyon szépen köszönjük!
